Reparații DC 14
2019-02-20 09:00:12

Anunț reparații DC14
UAT COMUNA SĂUCEȘTI vă informează că în perioada imediat următoare se vor desfășura lucrări de reparații minore pe DC 14 pentru îmbunătățirea condițiilor de trafic.
Reparațiile sunt executate în regie proprie și sunt o soluție provizorie până la începerea execuției lucrărilor pentru obiectivul " Covor asfaltic pe DC 14 "
De asemenea vă informăm că obiectivul de investiție " Covor asfaltic pe DC 14 " se află în procedură de licitație publică în Sistemul Electronic de Achiziții Publice, cu termen de depunere a ofertelor 04.03.2019. Lucrările vor începe după stabilirea ofertei câștigătoare și atribuirea contractului de execuție.