ANUNȚ CU PRIVIRE LA RACORDAREA CETĂȚENILOR LA EXTINDEREA REȚELEI DE ALIMENTARE CU APĂ ȘI REȚELEI DE CANALIZARE EXECUTATĂ PE RAZA COMUNEI SĂUCEȘTI
2019-10-23 15:54:14

Aducem la cunoștință persoanelor direct interesate de efectuarea racordărilor la rețeaua de alimentare cu apă și rețeaua de canalizare, executată în cadrul Proiectului „Extindere rețea de alimentare cu apă și rețea canalizare în satele Săucești, Bogdan Vodă și Schineni, comuna Săucești, județul Bacău", faptul că gospodăriile vor putea fi racordate NUMAI după finalizarea și recepția lucrărilor.
În prezent, lucrările de extindere și de modernizare a rețelei de alimentare cu apă și rețelei de canalizare sunt executate în proporție de peste 70%.
În vederea întreprinderii demersurilor necesare racordării gospodăriilor dumneavoastră, vă vom informa cu celeritate asupra datei estimative de finalizare și recepționare a lucrărilor sus-menționate.