În atenția cetățenilor
2019-08-14 14:53:46

Având în vedere faptul că în perioada 15 și 16 august 2019 se vor desfășura Zilele Comunei Săucești, vă aducem la cunoștință că traficul din zona centrală a Comunei va fi restricționat, astfel:
• 15 august, intervalul orar 12:00-22:00 și 16 august, intervalul orar 14:00-22:00, sectorul de drum cuprins între intersecția străzilor 1 Decembrie și str. Morăriței până la intersecția străzilor 1 Decembrie și Trandafirilor va fi închis circulației publice, iar rutele ocolitoare sunt următoarele:
Direcția de deplasare Bacău - Șerbești: str. 1 Decembrie - str. Morăriței - str. Salcâmului - str. Ecaterina Doamna - str. 1 Decembrie;
- Direcția de deplasare Șerbești - Bacău: str. 1 Decembrie - str. Trandafirilor - str. Violetelor - str. 1 Decembrie.

Vă mulțumim pentru înțelegere!