ANUNT LEMN DE FOC
2017-11-08 10:52:21

ANUNȚ PUBLIC

Primăria Comunei Săucești, vă aduce la cunoștință faptul că OCOLUL SILVIC TRAIAN a autorizat într-o primă etapă vânzarea de masă lemnoasă către populația comunei Săucești în două puncte de livrare și anume : Canton 14 Stuhulet în Comuna Buhoci, sat Bijghir și Canton 2 Ursoaia în Comuna Săucești.
Persoanele ce au depus inițial cerere trebuie să se prezinte urgent la punctele de livrare precizate de către Ocolul Silvic Traian până cel târziu 15 decembrie 2017 în vederea ridicării materialului lemnos.
Alăturat vă anexăm adresa nr. 8510/08.11.2017 sosită de la Ocolul Silvic unde se regăsesc condițiile de livrare/vânzare a lemnului precum și prețul acestuia.

PRIMAR,
Jr. MANEA VALENTIN